Liczba głosów: 49
Projekt 2
"Bezpieczny i przyjazny plac zabaw na Osiedlu Piastowskim"

Projekt zakłada przygotowanie podłoża, wyposażenie placu w nowoczesne, estetyczne i atrakcyjne dla dzieci urządzenia. Dodatkowym elementem projketu będzie zakup elementów malej architektury, takich jak leżaki, ławeczki, kosze na śmieci, aby utworzyć również strefę relaksu dla rodziców i opiekunów dzieci bawiących się na placu zabaw. W ramach możliwości przewiduje się również ogrodzenie placu zabaw oraz założenie monitoringu w celu zwiększenia bezpieczeństwa dzieci i przeciwdziałaniu dewastacji inwestycji.

Szczegóły projektu
Liczba głosów: 25
Projekt 4
Zdrowy uśmiech naszych dzieci" - Profilaktyka stomatologiczna dzieci i młodzieży w szkole

Projekt będzie realizowany w Szkole Podstawowej nr 3 w Świebodzicach, w ramach projektu przewiduje sie dostosowanie pomieszczeń szkolnych do potrzeb funkcjonowania gabinetu stomatologicznego, jego wyposażenie oraz realizacja programu profilaktyki stomatologicznej dla uczniów szkoły oraz uczniów spoza szkoły.

Szczegóły projektu
Liczba głosów: 17
Projekt 6
"Oświetlenie Orlika zlokalizowanego na Osiedlu Piastowskim"

Celem projektu jest zainstalowanie reflektorów LED, które umożliwią grę na boisu do piłki nożnej po zapadnięciu zmroku.

Szczegóły projektu
Liczba głosów: 7
Projekt 7
"BezpieczninaDrodze! Szkolne mierniki prędkości"

Projekt będzie polegał na instalacji mierników prędkości mających na celu poprawę bezpieczeństwa na drodze. Mierniki mają być zlokalizowane w okolicy przejśc dla pieszych przy Szkole Podstawowej nr 4 oraz Szkole Integracyjnej.

Szczegóły projektu
Liczba głosów: 0
Projekt 1
"Bezpieczne przejście"

Wyrównanie i położenie utwardzonej nawierzchni na przejściu między ogródkami łączącego Park miejski z ulicą Towarową.

Szczegóły projektu
Liczba głosów: 0
Projekt 5
"Zakup przenośnego pyłomierza typu DUSTAIR z GIG-u (Głównego Insytutu Górnictwa) produkcji firmy EMAG-Serwis sp. z o.o."

Projekt będzie polegał na zakupie przenośnego pyłomierza do pomiaru smogu (PM 1, PM 2,5, PM 10) na terenie miasta Świebodzice.

Szczegóły projektu